Warsztaty dla firm | Concordia Design

Szkolenia firmowe z Concordia Design

Prowadzimy szkolenie i warsztaty dedykowane dla firm – w dowolnym miejscu i czasie, jak również w formie warsztatów online. Co wyróżnia nasze szkolenia? Praktyczniej się nie da! Zderzamy ze sobą różne perspektywy i doświadczenia, inspirujemy i wyposażamy cię w pakiet gotowych narzędzi, aby wdrożyć zdobytą wiedzę.
Skontaktuj się z nami

Warsztaty integracyjne dla firm - edukacja i zabawa

W trakcie warsztatów wykorzystujemy innowacyjne, angażujące uczestników metody o interaktywnym charakterze. Wspieramy kreatywność, motywujemy i integrujemy. Nasze szkolenia firmowe łączą w sobie naukę oraz zabawę. Ich tematyka dotyczy różnych obszarów biznesowych, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dowiesz się więcej o kreatywnych technikach rozwiązywania problemów, metodzie Visual Thinking i storytellingu. Pomożemy Ci zintegrować zespół lub zmotywować go. Nauczymy sztuki improwizacji w biznesie. 

Design Sprint

Design Sprint to metodologia pozwalająca firmom rozwiązywać problemy lub wyzwania poprzez projektowanie, prototypowanie i testowanie pomysłów z użytkownikami. Sprinty projektowe szybko dostosowują zespoły do wspólnej wizji z jasno określonymi celami i wynikami. Podczas procesu warsztatowego opracowujemy hipotezy, pracujemy z insightami, prototypujemy, testujemy i ulepszamy pomysły w krótkim i intensywnym czasie.

 

Dzięki dostępności parku maszynowego i przestrzeni badawczej w jednym miejscu Design Sprint może być w pełni zrealizowany w Lab150, uwzględniając realizację prototypu 1:1 w parku maszynowym, przygotowanie wizualizacji konceptów i testowanie prototypów w Living Lab.

 

Przykładowe cele Design Sprintu

 • Cele sprzedażowe:
  - zwiększenie efektywności sprzedaży produktu/usługi 
  - zwiększenie jakości obsługi w firmie
 • Cele marketingowe:
  - zwiększenie efektywności komunikacji marketingowej
 • Cele produktowe/usługowe:
  - ulepszenie produktu/usługi np. o nowe funkcjonalności
  - stworzenie innowacyjnego produktu/usługi
  - stworzenie konceptu wnętrza uwzględniającego nową kolekcję produktową/usługę
 • Cele edukacyjne:
  - edukacja i inspiracja w obszarze innowacji
  - storytelling wokół produktu/ usługi
 • Cele społeczne:
  - stworzenie projektu odpowiadającego na problemy społeczne
  - Earth Centered Design
  - Human Centered Design

Nasze warsztaty dla firm prowadzą doświadczeni eksperci i ekspertki, którzy z przyjemnością podzielą się wiedzą z uczestnikami. Pod ich czujnym okiem Twój zespół z pewnością rozwinie swoje kompetencje.

Nasz zespół ekspercki

Napisz do nas

Nie znalazłeś warsztatu, którego szukasz?
 Chcesz zorganizować warsztaty dedykowane dla swojej firmy?
 Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.


  Subscribe to our newsletter