Wesela – Wrocław| Concordia Design

Wesela Wrocław

Czeka na Ciebie ten najważniejszy dzień i chcesz, aby przestrzeń, w której zorganizujesz wesele, odzwierciedlające rangę wydarzenia? Chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie zorganizowane dokładnie tak, jak chcesz, a goście będą zachwyceni menu oraz przestrzenią? Wybierając organizację wesela w sercu Wrocławia – w Słodowej, będziesz mieć to wszystko zapewnione.

Dlaczego warto zorganizować wesele w Słodowej?

Wesele to wydarzenie, które powinno być piękne i niezapomniane. Wiemy jednak, ile stresu powoduje organizacja. Na szczęście jesteśmy tu, by pomóc! Dysponujemy idealną przestrzenią oraz zapleczem, które pozwolą na organizację wesela, jak z bajki! Pomożemy Ci w zaplanowaniu oraz koordynacji wszystkiego tak, byś Ty i Twoja druga połówka nie musieli się o nic martwić i stresować. 

 

W naszej restauracji wierzymy, że można połączyć idealnie skomponowane menu, bazujące na świeżych, sezonowych produktach z luzem i atmosferą, która będzie komfortowa dla każdego. Nasz zespół posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego, jak i większych grup. Dołożymy wszystkich starań, aby Twoje święto było niezapomniane. Poza świetnym jedzeniem i obsługą zadbamy także o napoje, koktajle oraz alkohole, tak aby Twoim gościom niczego nie zabrakło.

 

Na co możesz liczyć, organizując wesele w Słodowej?

Przy wyborze sali weselnej, państwo młodzi często biorą pod uwagę wiele czynników. Naszym atutem jest przede wszystkim lokalizacja. Słodowa jest usytuowana w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, w kompleksie Concordii Design. Otacza nas przyroda, którą można podziwiać z tarasu lub okien restauracji. Poza przestrzenią restauracyjną i barową posiadamy także kilka sal konferencyjnych czy większych przestrzeni pod wynajem i organizację wydarzeń masowych. 

 

Nasze wieloletnie doświadczenie, doskonale wyposażone zaplecze, piękna przestrzeń, oryginalne wnętrza i położenie w centrum miasta to atuty, obok których nie można przejść obojętnie. 

 

Jeżeli myślisz o wyprawieniu wesela w centrum Wrocławia, koniecznie odwiedź Słodową, umów się na rozmowę z naszym menadżerem. Razem stworzymy idealną wizję, którą wspólnie wprowadzimy w życie. 

 

Zaufali nam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eu tincidunt libero. Vivamus odio est, malesuada eu sapien id, scelerisque vehicula lacus. Pellentesque pretium viverra lorem, sed iaculis ex feugiat non.

John Smith CEO of Company

Subscribe to our newsletter