Koncert Zespołu „Czereśnie”

Kategoria:

 17 lipca, na Przystani Sztuki (taras restauracji Concordia Taste) odbędzie się niepowtarzalny koncert zespołu „Czereśnie”.

👉 Zapraszamy wszystkich chętnych – Wstęp Wolny!

 W szczególności dedykujemy wydarzenie dla najmłodszych i ich opiekunów. W muzycznej atmosferze, w centrum Poznania, będziecie mogli nie tylko posłuchać zespołu „Czereśnie”, ale także stać się jego częścią. Członkowie zaproszą dzieci do wspólnych grania i tańców, a w przerwie od muzycznych wyzwań, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

🍒 „Czereśnie” zostały założone w 2017 w Krakowie. Lider zespołu Andrzej Zagajewski, jest laureatem Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba! Stworzył on muzykę,
która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego
człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i
zdolności. Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu.

🍒 Spędźcie zatem niedzielne popołudnie z Concordią Design i przeżyjcie wraz z nami niezapomniane emocje. Dla części z najmłodszych to może być pierwszy kontakt z naszą przestrzenią. Tym bardziej wierzymy, że będzie zachwyceni spędzonym czasem i nie raz będziecie do nas wracać.

🍒 Koncert Zespołu „Czereśnie”
🕐 17.07.2022 godz. 13:00
📍 Przystań Sztuki (taras restauracji Concordia Taste)
👉 Wstęp Wolny

Wydarzenie dofinansowane z budżetu miasta Poznania.