TARGI DOBRY DESIGN WIOSNA

Kategorie: ,

Najbliższa edycja Targów DOBRY DESIGN to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Przestrzeń pozytywnej wymiany z odpowiedzialnym dizajnem, modą i plakatem w rolach głównych.

Moda, dizajn i plakat w WIOSENNEJ odsłonie.

Zapraszamy Was na energetyczne spotkanie z twórcami, projektantkami i rzemieślnikami z całej Polski. Już po raz 40-sty mamy przyjemność organizować dla Was to wyjątkowe wydarzenie. I tym razem znajdziecie u nas najnowsze trendy, nowe kolekcje modowe, oryginalne, autorskie projekty, a przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą. Warto nas odwiedzić i naładować życiowe akumulatory.

Warto również wspomnieć, że zakupy na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie. Wszystkie rzeczy proponowane przez naszych wystawców to ich projekty, najczęściej realizowane przez nich samych lub w niewielkich rodzimych manufakturach. Ekologiczne i pełne miłości.

Targi DOBRY DESIGN WIOSNA są kontynuacją cyklu, który przyciąga wrocławianki i wrocławian od 2015 roku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Wśród wystawców znajdziecie wiele debiutantek i debiutantów, między innymi:

– Plakaty ASP – plakaty studentów wrocławskiej ASP

– Gustownik kwiaty i wnętrza – dekoracje

– Magdalena Konior – ceramika

– EMKA design candle – wellness

– INNAF – moda

 

Spotkacie u nas także znane Wam już dobrze marki, goszczące u nas cyklicznie.

– Matylda Zielińska, Hellaclay, Biżuteria Nakame, czyli biżuteria

– Gajaarte, Nekanda Ceramika, Arent Plates to oczywiście ceramika

– Beatnik Illustrations, Malwa Studio, miwoodo -plakat

– Aurelia & Zwei frauen, BUCLE, Pracownia Fio -moda wiosenna

– Poławiacze Pereł i CLAROSCURO z książkami

– Manufaktura Floks, DOBRY WOSK i socosy -koimy zmysły

 

Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych, czyli przytulanek, zabawek sensorycznych i wielkoformatowych kolorowanek 3D.

 

Włączamy się w pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy. Uruchamiamy specjalne stoisko, z którego całkowity dochód przekażemy na konto Fundacji Ocalenie. 

 

Zapewniamy niezmiennie dużą różnorodność prezentowanych przez nas propozycji. A tym razem blisko 80 wystawców zaprezentuje swoje projekty. Już tradycyjnie zajmujemy dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW  -parter i 4 piętro.

Do zobaczenia!

 

TERMIN: sobota 26 marca, godzina 11-19, niedziela 27 marca, godzina 11-18

MIEJSCE: Concordia Design Wrocław

Wstęp: wolny

 

Patronat Honorowy: ASP Wrocław

Organizator: Targi DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna