Targi Rozmaitości

Kategoria:

TARGI ROZMAITOŚCI Targi ROZMAITOŚCI to poznańskie targi rękodzieła i designu zrzeszające twórców, projektantów oraz marki, które połączyły wspólne wartości: nacisk na estetykę, zamiłowanie do tradycyjnego rzemiosła oraz designu, docenienie ekologicznych rozwiązań i naturalnych materiałów.

 

To wydarzenie lokalne, podczas którego wystawcy oferują produkty z szerokiej gamy dziedzin, takich jak: ceramika, elementy wystroju wnętrz, plakaty, dekoracje, biżuteria, rośliny, meble, przetwory itp. Stoiska z produktami rodzimych marek przeplatane są stoiskami vintage, oferującymi niepowtarzalne akcesoria, meble czy ubrania z drugiej ręki, prezentując odwiedzającym selekcję doznań estetycznych i jakościowych.

 

Stawiamy sobie za cel: oswoić Poznanianki i Poznaniaków z dobrym designem, wzbudzić zainteresowanie lokalną sztuką i proekologicznymi działaniami oraz zachwycić kunsztem pracy rąk naszych przezdolnych artystów. Dla wystawiających tworzymy przestrzeń, w której mogą zaprezentować wytwory swoich rąk; dla odwiedzających – możliwość obejrzenia, zakupu i docenienia unikatowości oferowanych produktów.

 

Nie przypadkowy jest wybór lokalizacji wydarzenia. Nie ma według nas lepszego miejsca w Poznaniu, które tak spójnie połączyłoby biznes i sztukę, jak Concordia Design. Zabytkowe, industrialne wnętrza stanowią doskonałe tło dla stoisk targowych, a dogodna lokalizacja w centrum Poznania zachęca do odwiedzin.

 

Niewątpliwym atutem Targów ROZMAITOŚCI jest atmosfera. Chcemy, aby każdy z wystawców czuł się swobodnie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę z własną marką, czy może jest targowym weteranem. Żadna marka nie jest dla nas za mała, bo wiemy, że stworzenie jej wymagało serca, ogromu ciężkiej pracy i samozaparcia. Podczas targów stawiamy na inspirujące spotkania i niespieszne rozmowy. Znane twarze i nowe znajomości.

 

Kolejna edycja Targów ROZMAITOŚCI:

28.05.23, godz. 11:00-19:00