Concordia Design na konferencji I Love Business&HR

Czy HR będzie istniał w przyszłości? Jak na działy HR wpłynie obecność AI? Jakie będą trendy w HR w 2024 roku i jak z nimi pracować?

O tym wszystkim dowiesz się już 30 listopada na szkoleniu “HR_2024. Trendy i narzędzia” w czasie konferencji “I love business&HR”, która odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Będzie praktycznie, narzędziowo i konkretnie!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Dla kogo?

  • Dla specjalistów i specjalistek działu People, którym zależy, aby być partnerem w tworzeniu strategii przedsiębiorstwa, nie egzekutorem.
  • Dla osób, dla których HR to nieustanny rozwój, praca ze zmianą, poszukiwanie nowych dróg i dbanie o dobrostan pracowników i pracowniczek.
  • Dla poszukujących praktycznych narzędzi, które pomogą im sprawnie wychodzić naprzeciw wyzwaniom.

Co na szkoleniu?

TRZY EKSPERTKI

które pozwolą wam spojrzeć na zagadnienia z kilku różnych perspektyw, dzięki czemu otworzysz swój umysł i w kreatywny sposób przełożysz wiedzę na działanie w swojej organizacji.

PIGUŁKI WIEDZY

na temat trendów i sygnałów zmian, które w szybki i łatwy sposób zapamiętasz i wykorzystasz w praktyce.

NARZĘDZIA I TECHNIKI

podane na tacy, które od zaraz możesz wdrożyć w swojej organizacji.

Trenerki

Eye icon
Katarzyna Rząsa
Eye icon
Sylwia Hull-Wosiek
Eye icon
Katarzyna Andrzejczyk-Briks

Katarzyna Rząsa

Close icon

Moderatorka i facylitatorka Design Thinking i Creativity+Thinking.  Specjalizuje się we wspieraniu projektów strategicznych (m.in doświadczenie w PMO strategii HR). Buduje pomosty między strategią HR, a strategią firmy. Pracuje z klientami nad rozpoznawaniem i współtworzeniem DNA organizacji i jej wartości z perspektywy potrzeb dzisiaj/jutro. Jej pasją są projekty, których efektem jest wypracowanie nowych rozwiązań, produktów i usług.

Od kilkunastu lat współpracuje z największymi pracodawcami w Wielkopolsce – Volkswagen Poznań i IKEA Poznań. Pasjonuje ją tworzenie modeli, które mają przełożenie na codzienność. Posiada doświadczenie w badaniu zadowolenia pracowników i pracy z kadrą menedżerską nad zmianą w tym obszarze oraz tworzeniem programów dla HiPo w organizacji.

Konsultant i moderator warsztatów. Ultrawizjoner, działa z ogromną energią, determinacją i przekonaniem, że niemożliwe zawsze jest możliwe – wg. niej, to tylko kwestia odpowiednich narzędzi i procesu.

Prywatnie – gallupowy zbieracz – uwielbia kolekcjonować doświadczenia, posiada niezliczoną ilość folderów o nazwie „inspiracje”. Fanka dopamine dressing.

Sylwia Hull-Wosiek

Close icon

Development & Creativity Manager w Concordia Design. Autorka metody Creativity+Thinking, która jest efektem jej wieloletnich doświadczeń, refleksji i pracy projektowej w oparciu o techniki kreatywne, design thinking i praktykę HR-ową. Certyfikowana trenerka biznesu, konsultantka, pedagożka, coach z wieloletnim doświadczeniem w zarządzania zasobami ludzkimi. Projektując innowacyjne rozwiązania, produkty, doświadczenia, czy edukację, wykorzystuje rozmaite narzędzia diagnostyczne i rozwojowe dopasowane do celu procesów oraz zespołu, z którym pracuje. Współpracowała między innymi z Volkswagen Poznań, IKEA, Żabka, Microsoft, Interseroh, Vox Meble, Vox Profile i wiele innych.

Katarzyna Andrzejczyk-Briks

Close icon

W zespole Concordia Design zajmuje się wspieraniem procesów projektowych poprzez obserwację i analizę trendów oraz sygnałów zmian. Inspiruje projektantów i firmy do tworzenia innowacyjnych produktów, usług, doświadczeń użytkownika wykorzystując metody myślenia kreatywnego.

Tworzy autorskie metody analizy trendów i uczy, jak pracować 

z nimi w organizacjach. 

Prowadzi wykłady, szkolenia, warsztaty i eventy.

Opracowuje raporty dotyczące trendów konsumenckich i wzorniczych dla różnych branż.

Historyczka sztuki, pedagog, kuratorka i wykładowczyni 

historii sztuki i designu School of Form, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS i Collegium da Vinci. 

Wierzy, że wszystko, co zostało zaprojektowane układa się w opowieść o nas – naszych potrzebach, lękach, aspiracjach i marzeniach, a projektując teraźniejszość wpływamy także na przyszłość.

Dlatego zawsze warto zastanowić się, czy jesteśmy dobrymi projektantami przyszłości dla siebie, swoich potomków i planety?

Poznaj szczegółowy plan szkolenia i kup bilet już dziś!

Kliknij i dowiedz się więcej na temat HR_2024. Trendy i narzędzia
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter